JEL AKÜLER

JEL AKÜLER

JEL AKÜLER

JEL AKÜLER

Jel Serisi aküler, uzun ömürleri, güvenli kullanımları, kısa sürede şarj olma özellikleri ile elektrik gereksinimi yüksek araçlar için en uygun çözümü İnci Akü kalitesiyle sunmaktadır. Gel Serisi aküler teknelerde, karavanlarda, golf araçlarında, solar uygulamalarda ve benzer yüksek enerji gereksinimi duyulan uygulamalarda kullanılmak üzere özel tasarlanmış jel elektrolit yapısı sayesinde yüksek performans sağlamaktadır.

Güvenlik ve dayanıklılık özellikleriyle öne çıkan İnci Battery Gel Serisi aküler, standart akülere göre yüksek çevrim ömrüne ve 4 kata kadar daha yüksek derin deşarj oranına sahiptir. Özel olarak tasarlanan tam kapalı sızdırmaz sistemli aküler iç mekanda da güvenle kullanım avantajı sağlar. İnci Battery Gel serisi aynı zamanda özel kapak ve valf kontrollü buşon sistemi sayesinde bulunduğu ortamda havalandırmaya ihtiyaç duymadan çalışabilir.
JEL AKÜ NEDIR ?Konvansiyonel akülerden farklı olarak içerisindeki elektrolit silica ile karıştırılarak elde edilen jele sahip bu aküler, bakım gerektirmez ve sızdırmazlık sağlar. Bunun yanı sıra derin deşarja dayanıklıdır, yüksek sıcaklıklarda bile çevrim ömürleri oldukça uzundur. Gelişmiş kimyasal yapısı sayesinde hızlı şarj olabilme özelliğine ve kısa devrelere karşı özel seperatörlere sahiptir. Uygunsuz yerleştirmelerde bile özel buşonları ile üstün güvenlik sağlar.